Plaats van herkomst: | Henan |
Merknaam: | Sanwu |
Certificering: | ISO CCC |
Modelnummer: | ABC-j |
Min. bestelaantal: | 1000M |
---|---|
Prijs: | USD2.3-2.8/meter |
Verpakking Details: | Houten trommel |
Levertijd: | 1-15days |
Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Levering vermogen: | 200 ton per dag |
LEIDER: | Aluminium | Isolatie: | XLPE / PE / PVC |
---|---|---|---|
Voltage: | 0.6/1kV | toepassing: | Lucht |
Markeren: | 35mm2 lucht elektrodraad,35mm2 boven Geïsoleerde Kabel,0.6/1kv boven Geïsoleerde Kabel |
0.6/1kv laag voltage hoge Xlpe 35mm2 - de geïsoleerde kabel van kwaliteitsabc boven
ABC-kabel (Lucht Gebundelde kabels)
Werkende kenmerken
Wanneer de kabels in wisselstroomsysteem met nominale spanning 0.6/1kv gebruiken, zou de nominale spanning van kabels minstens gelijk moeten zijn de nominale spanning van het systeem; Wanneer de kabels in gelijkstroomsysteem gebruiken, zou de nominale spanning niet grotere dan 1,5 keer van de nominale spanning van de kabels moeten zijn. Het systeem het werk voltage zou niet groter moeten zijn dan 1,1 van systeemnominale spanning.
Productentoepassing
De lucht geïsoleerde kabels van geschat voltaged tot en 1kv, Dit product is van toepassing op de luchtlijnen van de machtsdistributie van nominale spanning 0.6/1kv en hieronder als vaste het leggen of de dienstdraad.
Houten trommel
Weefselomslag
De Kabelco. van Luoyangsanwu, Ltd wordt opgericht in Sept. 2011 met geregistreerd fonds 120 miljoen RMB. Wij kunnen allerlei hoog en laag voltage elektrische draad en kabels veroorzaken, en één van de nieuwe technologische ontwikkelingonderneming gemaakt wetenschappelijk, industrie geweest, die als geheel de handel drijven. De hoofdproducten omvatten machtskabels, elektromateriaal, kabel, PV kabel, mijnkabel, militaire draden, controlekabels, vertakkende kabels, luchtkabels en kabeltoebehoren enz. negen grote reeks, meer dan 300 verscheidenheden, bijna 2000 specificaties.
1.Are u een fabrikant of een handelsmaatschappij?
Wij zijn professionele fabrikant in China.We hebben uitstekend technisch team en hebben vele jarenproductie en de uitvoerervaring. Verder. Wij stellen andere verwante producten in werking.
2.Would het mogelijk om uw fabriek te bezoeken?
Natuurlijk. Wij heten op elk ogenblik u welkom.
3.Will uw steekproeven van de bedrijflevering?
Ja. De steekproefuitgave zal vrij zijn.
4.Which de betalingstermijnen zijn u goedkeuren?
T/T.L/C. Western Union, enz.
Contactpersoon: Mandy Liu
Tel.: +8613721689492
PE van pvc XLPE isoleerde B-232 B-500 Aluminiumleider Cable
Het Aluminiumkabel van hoogspannings Waterdichte Zwarte ABC XLPE
Ondergrondse BS 215 Naakte 95mm AAC Ant Conductor
ASTM BS Alle-aluminiumgeleider voor luchtoverbrengingslijnen
De gecombineerde Lichtgewichtleider van ASTM DIN AACSR
Zilver Met een laag bedekte Lucht het Aluminiumdraad van de Staalkern AACSR 0.6/1kv
De staal Versterkte Leider van de Aluminiumlegering 216mm2 AACSR